MEET!

AI PRODUCTION
WHO WE ARE

Ai Production is a creative agency that makes our own audiovisual dream stories and those of our clients come true. We truly believe that the best format to tell true, emotional stories with high added value is a video.

AI PRODUCTION
VISION

is to become the leading creative agency in the field – a one-stop shop that brings strong and talented specialists together to offer high quality solutions.

OUR
MISSION

is to create added value that educates, inspires and helps solve current social issues.

OUR
AIM

is to ensure high quality content that helps our clients reach their goals by creating relationships and caring for them in the long term.

WE BELIEVE AND BASE OUR PROJECTS

ON VALUES
SUCH AS:

Logo krasainais
QUALITY AND PROFESSIONALISM
Logo krasainais
RESPECT AND
INCLUSION
Logo krasainais
SUSTAINABILITY AND
DEVELOPMENT
Logo krasainais
EDUCATION AND
HEALTH

Video is both our work and passion. Through the years we have grown from a small but driven team into a competitive creative agency by welcoming smiling, open-minded professionals in the field with a fire in their eyes and hearts who are ready to go the extra mile to tell your story.

Every project we create is part of us. It’s a story that we believe in, that is based on our values such as respect and inclusion, sustainability and development, education and health. We do everything to give the story a fitting personality and to make it unique as well as help it stand out whether we are creating content for companies, TV shows, music videos or films.

WE HAVE

IDEAS
FOR YOUR IDEA

Ai Production radosa agentura 4 e1660649199846 1

AIGA BAIKOVA

Producer, director, communications manager

WHERE ARE WE HEADED?

OUR
STORY

THE VERY BEGINNING

Did you know that Ai Production is an abbreviation of our names: Aiga and Ieva. A story that began in 2018 when Ai Production was born. Brand new but very ambitious. When you realize that you can do better, that your goals are more global and you know you will do it even though you don’t know how.

OUR JOURNEY

In 2018 we joined LIAA Business Incubator with an aim to create quality video and audio content. Where are we now? It seems like every idea we have ever had has already been implemented or we are working hard on it. There are not only great partners behind all of our projects but also a team with determined specialists in the field – people who not only work to make a living but really to create projects and products with added value.

WE & OUR CLIENT

We ALWAYS go the extra mile or two, shoot the extra photo or teaser, minute of content or logo to make the client happy. We believe in a final product with added value which makes one think, educates or brings joy and understanding that helps solidify client’s values and reach their goals.

WE WILL IMPLEMENT YOUR IDEA

ARE YOU READY
FOR YOUR STORY?

We believe we can help you tell your audiovisual story!

WHAT IS IT?

Fill in the form below and we will get in touch with you.

By clicking on Send you agree to the processing of your data according to our Privacy Policy.
EN
aiga ai production

 AIGA BAIKOVA 

Īpašības: Mērķtiecība, drosme, radošums, labas komunikācijas prasmes.

Hobiji: Došanās dabā, dārza darbi un joga.

Mīļākā filma vai raidījums: Cītīgi sekoju līdzi visam jaunajam ar sapni, ka arī pati reiz radīšu pasaules līmeņa seriālus vai filmas. Par spīti neglābjamam optimismam, visvairāk baudu “drūmos” dokumentālos seriālus par kriminālnoziegumiem.

Mans stāsts iesākās līdz ar Ai Production dzimšanu 2018. gadā, kad pieņēmām drosmīgu lēmumu veidot uzņēmumu, kas piedāvās kvalitatīvu audiovizuālu saturu. Kopš tā laika varu droši teikt, ka esmu realizējusi katru ideju, kas mums bija ienākusi prātā.

6 gadus darbojos kā producente TV raidījumiem, vairāk saistītiem ar medicīnu. Tik ilgi veidojot saturu par šo jomu, kolēģi jau dažreiz iesmej, ka man ir 1/4 medicīniskā izglītība. Darbs ir vieta, caur kuru realizēt sevi un lielos sapņus. Svarīgi, ka viss ko daru ir ar jēgu - projektu vērtības sakrīt ar to, kam ticu es pati.

Es lepojos ar katru mūsu projektu. Nereti pieķeru sevi stāvam filmēšanas laukumā, pēc ilgām darba stundām uz kājām un sagurusi, es apstājos, lai palūkotos apkārt un man acīs sariešas aizkustinājuma asaras – tas lepnums un mīlestība pret mūsu komandu.

ieva sarmina

IEVA SARMIŅA

Īpašības: Neatlaidība, perfekcionisms, aizrautība ar darbu.

Hobiji: Mans lielākais hobijs un dzinulis ir manu sapņu īstenošana – darbs un lieliska ģimene. Aizraujos arī ar ceļošanu, patīk autosports un aktīvā atpūta.

Mīļākā filma vai raidījums: Patīk viss, ko rada režisori Alehandro Gonsaless Injaritu, Ksavjē Dolans un Terenss Maliks.

Ar lielu prieku daru visu, kas nonāk manās rokās – rakstu scenārijus, veidoju konceptus, attīstu idejas un montēju. Radošais process ir tas, kurā es gūstu spēku.

Manuprāt, visinteresantākie projekti ir tie, kas sniedz jaunus izaicinājumus un liek vēderā virpuļot taureņiem. No mūsu panākumiem visvairāk vēlos izcelt raidījumu “Kas es būtu, ja būtu!?”, īsfilmu “Tu neesi viens – LGBT” un “Femme Fatale”, kas visi ļāva domāt vēl nebijušas idejas ar pievienoto vērtību. Taču mana sirdslieta ir videoklipi – iespēja uzburt atmosfēru jebkādā krāsā un noskaņā.

PAULA BRANTE

PAULA BRANTE

Īpašības: Neatlaidība, pozitīvisms, mērķtiecība.

Hobiji: Pārgājieni, medības, makšķerēšana un kalnu slēpošana.

Mīļākā filma vai raidījums: Pēdējais seriāls, kuru skatījos ar lielu aizrautību – “Anatomy Of a Scandal”.

Mana pirmā iepazīšanās ar Ai Production bija prakses ietvaros. Prakses laikā sapratu – šī ir vieta, kurā es vēlos palikt, jo mani sapņu darba meklējumi bija galā – es daru to, kas mani patiesi aizrauj. Darbojos kā producente un producenta asistente. Mani ikdienas pienākumi ir saistīti ar neskaitāmām dokumentu kaudzēm, nemitīgu kustību un plānošanu.

Mani ir aizrāvuši visi projekti, kuros esmu darbojusies. Visspilgtāk atmiņā palicis Samantas Tīnas videoklips viņas Eirovīzijas dziesmai “Moon Is Rising”, kas bija mana pirmā pieredze tik liela mēroga video veidošanā. Siltā atmiņā paliks arī Katrīnas Gupalo videoklips “Resistance”, ko veidojām Ukrainas atbalstam – nedēļas laikā izdarījām šķietami neiespējamo.

Elīna zarecka

ELĪNA ZARECKA

Īpašības: Spontanitāte, atraktivitāte, organizatoriskās prasmes.

Hobiji: Kultūras pasākumi un to organizēšana – esmu no tiem cilvēkiem, kas jebkuru pasākumu pārvērtīs neaizmirstamā notikumā. Esmu pievērsusies arī dārzkopībai un ģimenes uzņēmuma veidošanai, bet par to citreiz…

Mīļākā filma vai raidījums: Patīk dokumentālie seriāli. Ļoti novērtēju to, kā sarežģītu sižetu var pārvērst vieglā, aizraujošā saturā. Izdoma ir māksla!

Mans stāsts uzņēmumā sākās pavisam nejauši, meklējot prakses vietas. Pēc neilga laiciņa, jaukas intervijas un lieliskas prakses vasaras laikā, te nu es esmu – kā producente. Mani darba uzdevumi ir saistīti ar ideju ģenerēšanu, jaunu klientu piesaisti un sadarbības uzturēšanu ar esošajiem klientiem. Tāpat plānoju, organizēju un vadu filmēšanas procesu.

Tā brīnišķīgā sajūta, kad vari palepoties ar ģimeni un draugiem par grandioziem un atpazīstamiem projektiem, kuros esi pielicis savu roku. Tā lepnuma sajūta, būt daļai no jebkura projekta, kuru veidojam kopā!

NIKLAVS-RUBENIS

NIKLĀVS RUBENIS

Īpašības: Mērķtiecīgs, pacietīgs, saglabā mieru stresa situācijās.

Hobiji: Sports, kino, laiks ar draugiem.

Mīļākā filma vai raidījums: Gredzenu pavēlnieks.

Studējot Audiovizuālo mediju mākslu RISEBA, ieguvu prakses iespējas Ai Production, kur nu jau esmu pilntiesīgs komandas biedrs. Mans darbs ir saistīts ar video montāžu un video materiālu apstrādi, lai veiksmīgu realizētu jebkuru mūsu projektu. Līdz šim aizraujošākais projekts, manuprāt, ir bijis darbs pie daudzsēriju televīzijas raidījuma “Kas es būtu, ja būtu!?”, kur darbojos montāžā.

EDGARS PUNCULIS

EDGARS PUNCULIS

Īpašības: Atbildība, punktualitāte, izpalīdzība.

Hobiji: Mans darbs.

Mīļākā filma vai raidījums: 24.

Esmu bijis klāt brīdī, kad Ai Production spēra savus pirmos soļus pretī panākumiem – esmu liecinieks tam, kā tapa uzņēmums, pirmie projekti un fenomenālais ātrums, ar kādu Ai Production no mazas idejas tapa liela sapņa realizācijā. Ar lielu interesi vēroju un piedalos katrā projektā, kuru apjoms ar katru gadu tikai aug plašumā. Tā kā es vairākus gadus nodarbojos ar savu mīļāko darbu – filmu veidošanu – esmu pārliecināts, ka arī mūsu komanda pavisam drīz radīs augstas klases seriālus un filmas. Ar lielu nepacietību gaidu mūsu kopīgo nākamo darba posmu!

Silvestrs Zemgals

SILVESTRS ZEMGALS

Īpašības: Pedantisks, filozifisks, ar labu humora izjūtu.

Hobiji: Laba literatūra – barība gan prātam, gan dvēselei, aukstumpeldes un laiks ar ģimeni pie dabas.

Mīļākā filma vai raidījums: The Godfather.

Ai Production komandai pievienojos pašos pirmssākumos, kad Aiga meklēja studiju, kurā ierakstīt reklāmas. Esmu atbildīgs par to, lai viss skanētu labi. Pat tad, ja gadās kāda ķibele filmēšanas laukumā ­– mans uzdevums to vērst par labu ierakstu studijā. Esmu ne tikai tehniskais atbalsts raidījumu audio celiņu tapšanā, bet nereti kopā ar Aigu mēģinām rast atbildes uz “lielajiem” pasaules jautājumiem.

Mīļākie ir tie projekti, kuros meitenes nāk pie manis uz studiju. Ne tikai raidījumu skaņas apstrāde, bet reklāmas projekti, kad varu satikt dāmas klātienē un aprunāties ne tikai par darba lietām, bet arī dzīvi kopumā. Un ja vēl iekrīt kopīgas pusdienas – darbs diena ir izdevusies!

frenkijs -Producenta asistents

FRENKIJS

Īpašības: Labsirdīgs, gudrs un ja kožu, tad tikai spēlējoties.

Hobiji: Ēst, esmu īsts gurmāns, vidēja garuma pārgājieni, filmējos mūzikas video.

Mīļākā filma vai raidījums: Ķepa uz sirds – to šad tad ar lielu interesi paskatos.

Ai Production komandai pievienojos kopā ar Paulu. Esmu morālais atbalsts visos projektos. Viens no galvenajiem pienākumiem ir pastaigas, ko pildu godam. Visbiežāk ar Paulu un šad tad arī Aigu. Bieži vien sanāk piedalīties radošajās sapulcēs.

Man ir bijusi pieredze vairākos multimediālos projektos, taču viens no visinteresantākajiem pēdējā laika projektiem bija mūsu komandas fotosesija, kur sajutos kā īsts karaliskais sunītis, jo tiku pats pie sava troņa.